news-photo

Мій Майдан 19.05.16

Наш театр присвятив цей день пам’яті Майдану. Те, про що неможна забувати ні за яких обставин, те, що підтримуватиме життя нашої надії вічно. Організовали цей проект Павло Бригінець та Олександр Білера. Ми хотіли нагадати, що саме коїлось на Майдані, у душах тих, хто був готовий відстоювати свою Україну. Для того, щоб привернути увагу спільноти до цієї подіі, наш театр, його актери, а також наші друзі влаштували невеликий екскурс в історію. Виставка фотогрфій, виступ гурту «Смайл», виконання пісень Павлом Колодієм, вірші, що читали Анна Устінова та Маргарита Зубченко. Море почуттів та емоціі, про які не можна мовчати. Біль та страждання – грунт майбутнього щастя. Нажаль, на цей час це єдиний шлях добитися перемоги у боротьбі. Лариса Артюгіна показувала неймовірний фільм "як ми стали добровольцями", що, мабудь, назавжди залишиться у нашій свідомості. Революція гідності – просте словосполучення, але у серці кожного Українця воно відгукується гордістю та відчуттям єдності усього народу.

Форма зворотнього зв'язку